Характеристики
| Серия | HA1205E |
|---|---|
| Екран | 40 инча (101.6 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 1920 x 1080 |
| Технологии |
Картина:
TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 892 x 555 x 213 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 5.7 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Серия HA1205E
|
|
Sharp 40HA1205E | 219€ |
Sharp 24HA1205E | 117€ |
