Характеристики
| Серия | HA1205E |
|---|---|
| Екран | 24 инча (60.96 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Технологии |
Картина:
TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 100 x 100 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 535 x 364 x 179 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 2.25 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Серия HA1205E
|
|
Sharp 24HA1205E | 117€ |
Sharp 40HA1205E | 219€ |
