Характеристики
| Серия | GP7265E |
|---|---|
| Екран | 75 инча (190.50 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1673 x 1054 x 313 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 24.2 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Hisense 75E7Q PRO
- 75" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 933 €
1824.80 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
LG 65QNED85A3C
- 65" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 843 €
1648.77 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Hisense 85A6Q
- 85" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 1262 €
2468.27 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
Sharp 85HP5265E
- 85" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 1124 €
2198.36 лв. Виж всички продукти с марка Sharp
Серия GP7265E
|
|
Sharp 75GP7265E | 945€ |
Sharp 65GP7265E | 669€ |
