Характеристики
| Серия | GP7265E |
|---|---|
| Екран | 65 инча (165.10 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1447 x 926 x 277 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 18.6 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG 65NANO80A3B
- 65" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 567 €
1108.96 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 65QNED80A3A
- 65" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 664 €
1298.68 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Hisense 75A6Q
- 75" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 792 €
1549.02 лв. Виж всички продукти с марка Hisense
Серия GP7265E
|
|
Sharp 65GP7265E | 669€ |
Sharp 75GP7265E | 945€ |
