Характеристики
| Серия | QNED80A3A |
|---|---|
| Екран | 43 инча (109.2 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 968 x 633 x 257 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 9.7 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Thomson 50QG4S14
- 50" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Android TV 11
Цена: 379 €
741.26 лв. -
Sharp 55GP6260E
- 55" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV
Цена: 419 €
819.50 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
LG 50QNED80A3A
- 50" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 449 €
878.17 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Hisense 65A6Q
- 65" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 479 €
936.85 лв. Виж всички продукти с марка Hisense
Серия QNED80A3A
|
|
LG 43QNED80A3A | 389€ |
LG 50QNED80A3A | 449€ | |
LG 55QNED80A3A | 509€ | |
LG 65QNED80A3A | 629€ | |
LG 86QNED80A3A | 1349€ |
