Характеристики
| Серия | QNED80A3A |
|---|---|
| Екран | 50 инча (127 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1123 x 720 x 257 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 13.4 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG 43QNED80A3A
- 43" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 407 €
796.03 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 55NANO80A3B
- 55" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 409 €
799.94 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Hisense 55A7Q
- 55" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 429 €
839.05 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
Sharp 55GP6260E
- 55" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV
Цена: 439 €
858.61 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
LG 55QNED80A3A
- 55" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 506 €
989.65 лв. Виж всички продукти с марка LG
Серия QNED80A3A
|
|
LG 50QNED80A3A | 460€ |
LG 43QNED80A3A | 407€ | |
LG 55QNED80A3A | 506€ | |
LG 65QNED80A3A | 664€ | |
LG 86QNED80A3A | 1406€ |
