Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | Thin A15 B7V |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 7735HS (8-ядрен, 16-нишков, 3.20 - 4.75GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.86 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) - MAXOUT
- MAXOUT модел
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- NVIDIA GeForce RTX 3050
Цена:
ПЦД: 1039€ (-14%)889 €
1738.74 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 15 (ANV15-41)
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1129€ (-11%)999 €
1953.88 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
Acer Nitro V 15 (ANV15-41) - MAXOUT
- MAXOUT модел
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- NVIDIA GeForce RTX 3050
Цена:
ПЦД: 1189€ (-10%)1069 €
2090.79 лв. Виж всички продукти с марка Acer -
MSI Katana 15 B13VEK
- Intel Core i7-13620H
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1129€ (-40€)1089 €
2129.91 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI Cyborg 15 A13VEK
- Intel Core i7-13620H
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1169€ (-6%)1089 €
2129.91 лв. Виж всички продукти с марка MSI
Серия Thin A15 B7V
|
|
MSI Thin A15 B7VE | 1141€ |
MSI Thin A15 B7VE | 1029€ |
