Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Умерен Гейминг |
| Цвят | Сив |
| Серия | Thin A15 B7V |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 7535HS (6-ядрен, 12-нишков, 3.30 - 4.55GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 4050 (6GB GDDR6) |
| Памет | |
| Екран | |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 3x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 6E 802.11ax, Bluetooth 5.3 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.86 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Да |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo LOQ 15" Gen 9
- Intel Core i5-12450HX
- NVIDIA GeForce RTX 3050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 838 €
1638.99 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
MSI Cyborg 15 A13VF
- Intel Core i5-13420H
- NVIDIA GeForce RTX 4060
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1099€ (-30€)1069 €
2090.79 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
MSI Thin A15 B7VE
- AMD Ryzen™ 7 7735HS
- NVIDIA GeForce RTX 4050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1141 €
2231.61 лв. Виж всички продукти с марка MSI -
Lenovo LOQ 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 5 220
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1135€ (-36€)1099 €
2149.47 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Thin A15 B7V
|
|
MSI Thin A15 B7VE | 1029€ |
MSI Thin A15 B7VE | 1141€ |
