Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Legion Pro 5 16 Gen 10 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 7 8745HX (8-ядрен, 16-нишков, 3.6GHz- 5.10GHz, 32MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5060 (8GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 165Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (с DisplayPort 2.1) |
| Usb type-a | 1x USB 3.1, 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 802.11ax, Bluetooth 5.2 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.30 кг. |
| Операционна система | |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 24 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo Legion 5 15" Gen 10
- Intel Core i7-14700HX
- NVIDIA GeForce RTX 5050
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1499€ (-5%)1419 €
2775.33 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion 5 15" Gen 10
- AMD Ryzen™ 7 260
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 24GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1693€ (-6%)1589 €
3107.83 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion 5 15" Gen 10
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена:
ПЦД: 1965€ (-76€)1889 €
3694.58 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion 5 15" Gen 10
- NVIDIA GeForce RTX 5070
- от 32GB до 64GB DDR5
- от 1TB SSD NVMe до 3TB SSD NVMe
Цена: 1926 €
3766.94 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Legion Pro 5 16" Gen 10
- Intel Core Ultra 7 255HX
- NVIDIA GeForce RTX 5060
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2088€ (-5%)1969 €
3851.04 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
