Производителност на ниво настолен компютър, навсякъде
Изживейте следващо ниво гейминг и производителност с процесори Intel® Core™ Ultra. Наслаждавайте се на изключително плавен гейминг, безпроблемна мултифункционалност и творчески задачи, подобрени с изкуствен интелект. Свързвайте всичките си периферни устройства с Thunderbolt™ 4 и увеличете времето за игра без захранване с по-хладна и по-тиха производителност за игрите, стрийминга и създаването на съдържание.
Постигане по-бързо на платинен ранг
Lenovo AI Engine+ дава на амбициозните геймъри в областта на електронните спортове предимство за победа с откриване на сценарии в реално време за оптимизиране на FPS и по-умно разпределение на ресурсите. Smart FPS осигурява гладка като масло производителност и прецизно настройва CPU/GPU за състезателна игра от най-високо ниво. Управлявайте вашата игра с прецизност, задвижвана от изкуствен интелект, и доминирайте във всеки момент на бойното поле.
LEGION COLDFRONT: HYPER (иновативна система за охлаждане)
Останете хладни и тихи с вентилатори с турбокомпресор и 3D медни топлинни тръби, които пренасочват въздушния поток. Използвайте FN+Q, за да превключвате между режимите Quiet (Тих), Balance (Баланс), Performance (Производителност) и Extreme (Екстремен), настроени от Lenovo AI Engine+ за стабилни и високи FPS. Прецизните вентилатори, топлинните тръби и Acoustic AI Sound Sync намаляват шума и оптимизират производителността, като ви държат фокусирани за върхови игри.
Изкачвайте се с удобство и стил
Legion Pro 5i се охлажда с огромни задни вентилационни отвори, които осигуряват оптимален въздушен поток и комфорт по време на игра. Черното му покритие (Eclipse Black), синхронизираната с изкуствен интелект RGB клавиатура и издръжливата алуминиева конструкция създават завладяващ, устойчив дизайн. Разполага с Ethernet, HDMI 2.1 и уеб камера eShutter, той е мощен настолен заместител, създаден за конкурентни игри.
Nahimic от SteelSeries Аудио за игри. Задвижвано от изкуствен интелект потапящо 3D звучене.
Nahimic от SteelSeries използват технология с изкуствен интелект, за да осигурят поглъщащо 3D аудио и персонализирани звукови профили, трансформирайки изживяването ви в игрите. Умният профил с изкуствен интелект на Nahimic регулира автоматично настройките на звука, като ви гарантира, че винаги сте в най-подходящата точка по време на играта.
Прецизно натискане на клавишите за повече конкурентно предимство
Овладейте прецизността с клавиатурата Legion TrueStrike - разработена специално за геймърите, които се нуждаят от мигновена реакция, съответстваща на бързото им време за реакция. Тази пълноразмерна клавиатура със специални клавиши със стрелки, цифров блок и миларен тъчпад е идеална за гейминг в движение. Персонализирайте 24-зоновото RGB осветление чрез Lenovo Spectrum го синхронизирате в Legion Space за оптимална настройка по време на игра.
Разгръщане на ефективността в целия кампус
Вземете своята бойна станция навсякъде с Legion Pro 5i, която поддържа зареждане с мощност до 245 W, капацитет на батерията 80 Whr и технология за супер бързо зареждане ( Super Rapid Charge), за да сте в действие. Създаден за бърза работа с докинг станция навсякъде по света, той поддържа и 140W зареждане през USB-C за ежедневните нужди от енергия. Работи с WiFi 7 (320 MHz) за безжичен гейминг с ниска латентност.
Изключителни преживявания в екосистемата
Екосистемата на Legion предлага унифициран дизайн за персонални компютри, джобни устройства, таблети, монитори и софтуер за безпроблемно изживяване. Legion Space добавя еволюиращи функции на изкуствения интелект за подобряване на творчеството и игрите. Насладете се на съвместимост с актуализациите на драйвери, които са готови да бъдат инсталирани, осигурявайки надеждна производителност за години напред.
Портове / Слотове
- 1. Комбиниран жак за слушалки/микрофон
- 2. USB-A ( 5Gb/s скорост на трансфер)
- 3. USB-A ( 5Gb/s скорост на трансфер)
- 4. Превключвател на електронния затвор
- 5. RJ45 (Ethernet)
- 6. Порт за захранване
- 7. HDMI® 2.1
- 8. Thunderbolt™ 4 (40Gb/s, DP 2.1 40Gbps)
- 9. USB-C с PD (140W)
- 10. USB-A (10Gb/s, 5V2A)
*Спецификациите и функциите варират в зависимост от модела, всички изображения са илюстративни. Моля, вижте раздела Технически характеристики за пълни подробности.
Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Сериозен гейминг |
| Цвят | Черен |
| Серия | Legion Pro 5 16 Gen 10 |
| Процесор | Intel Core Ultra 9 275HX (24-ядрен, 24-нишков, 2.10- 5.40GHz, 40MB Кеш) |
| Оперативна памет | |
| Видео карта | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti (12GB GDDR7) |
| Памет | |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 2560x1600 (WQXGA), 165Hz OLED гланцов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 1x USB Type-C (Thunderbolt 4, DisplayPort 2.1), 1x USB Type-C |
| Usb type-a | 1x USB 3.2 Gen 2, 2x USB 3.2 Gen 1 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | БДС кирилизация |
| Свързаност | LAN 100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 2.43 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Home (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца международна гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Не |
| Подсветка на клавиатурата | Да |

