Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | Pro 16 Plus PB16255 |
| Процесор | AMD Ryzen™ AI 7 350 (8-ядрен, 16-нишков, 2.00 - 5.00GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 7500MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ 860M Graphics (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.86 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell Pro 16 PC16255
- AMD Ryzen™ AI 7 350
- AMD Radeon™ 860M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1349 €
2638.42 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 16 PC16250
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1475 €
2884.86 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP EliteBook 8 G1i 16" AI
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 32GB DDR5 до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 2189€ (-36%)1399 €
2736.22 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 16 PC16250
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1715 €
3354.26 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 16 PC16250
- Intel Core Ultra 7 265U
- Intel Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1529 €
2990.48 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad L16 Gen 2
- AMD Ryzen™ 7 PRO 250
- AMD Radeon™ 780M Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1551 €
3033.50 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkPad L16 Gen 2
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1827 €
3573.31 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Pro 16 Plus PB16255
|
|
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1739€ |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1319€ | |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1319€ | |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1469€ | |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1689€ |
