Характеристики
| Вид лаптоп | Notebook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сребрист |
| Серия | Pro 16 Plus PB16255 |
| Процесор | AMD Ryzen™ 5 230 (6-ядрен, 12-нишков, 3.50 - 4.90GHz, 16MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 7500MHz |
| Видео карта | AMD Radeon™ 760M Graphics (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 16-инчов (40.64 см.) - 1920x1200 (WUXGA), IPS матов |
| Оптично устройство | |
| Usb type-c | 2x USB Type-C (Thunderbolt 4) |
| Usb type-a | 2x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | LAN 10/100/1000 Мбит/сек, Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.86 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Да |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo ThinkBook 16 Gen 7
- AMD Ryzen™ 5 7535HS
- AMD Radeon™ 660M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1090 €
2131.86 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 16 PC16255
- AMD Ryzen™ 5 220
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1119 €
2188.58 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 16 PC16255
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1289 €
2521.07 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
HP ProBook 4 G1a 16" AI
- AMD Ryzen™ 7 250
- AMD Radeon™ 780M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1275€ (-20%)1019 €
1993.00 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 16 Plus PB16255
- AMD Ryzen™ 5 220
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1319 €
2579.75 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Dell Pro 16 Plus PB16255
- AMD Ryzen™ AI 5 340
- AMD Radeon™ 840M Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1469 €
2873.12 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad E16 Gen 3
- AMD Ryzen™ 7 250
- AMD Radeon™ 780M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена: 1293 €
2528.90 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkPad L16 Gen 2
- AMD Ryzen™ 5 PRO 215
- AMD Radeon™ 740M Graphics
- от 16GB до 64GB DDR5
Цена:
ПЦД: 1319€ (-20€)1299 €
2540.63 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Pro 16 Plus PB16255
|
|
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1319€ |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1319€ | |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1469€ | |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1689€ | |
Dell Pro 16 Plus PB16255 | 1739€ |
