Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | Pro 14 Premium PA14250 |
| Процесор | Intel Core Ultra 5 236V (8-ядрен, 8-нишков, 2.10- 4.70GHz, 8MB Кеш) |
| Оперативна памет | 16GB (1x 16384MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 130V (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Допълнителни функции | Дисплей - 300 нита |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.14 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Dell Pro 13 Premium PA13250
- Intel Core Ultra 5 236V
- Intel Arc Graphics
- 16GB LPDDR5X
Цена: 1875 €
3667.19 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad T14 Gen 6
- Intel Core Ultra 5 228V
- Intel Arc Graphics 130V
- 32GB LPDDR5x
Цена: 1852 €
3622.21 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 7 266V
- Intel Arc Graphics 140V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 2079 €
4066.19 лв. Виж всички продукти с марка Dell
Серия Pro 14 Premium PA14250
|
|
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 1769€ |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2055€ | |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2079€ | |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2165€ | |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2189€ |
