Характеристики
| Вид лаптоп | Ultrabook |
|---|---|
| Подходящ за | Бизнес и образование |
| Цвят | Сив |
| Серия | Pro 14 Premium PA14250 |
| Процесор | Intel Core Ultra 7 268V (8-ядрен, 8-нишков, 2.20- 5.00GHz, 12MB Кеш) |
| Оперативна памет | 32GB (1x 32768MB) - LPDDR5X, 8533MHz |
| Видео карта | Intel Arc Graphics 140V (споделена памет) |
| Памет | 512GB SSD NVMe |
| Екран | 14-инчов (35.56 см.) - 1920x1200 (WUXGA), IPS матов |
| Оптично устройство | Без оптично устройство |
| Usb type-c | 2x Thunderbolt 4 |
| Usb type-a | 1x USB 3.0 |
| Hdmi | HDMI 2.1 |
| Клавиатура | |
| Свързаност | Wi-Fi 7 802.11 be, Bluetooth 5.4 |
| Батерия | |
| Тегло | 1.14 кг. |
| Операционна система | Microsoft Windows 11 Pro (64-битова) |
| Антивирусна | Без допълнителна антивирусна |
| Usb хъб | |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Офис програма | |
| Четец за карти памет | Не |
| Жак за микрофон/слушалки | Да |
| LAN порт | Не |
| 4G/5G модул | Не |
| Kensington lock | Не |
| Четец за пръстови отпечатъци | Да |
| Подсветка на клавиатурата | Да |
Подобни лаптопи
-
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1769 €
3459.88 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkPad L16 Gen 2
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- от 32GB до 64GB DDR5
Цена: 1827 €
3573.31 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
HP EliteBook X G1i 14" AI
- Intel Core Ultra 7 258V
- Intel Arc Graphics 140V
- 32GB LPDDR5X
Цена: 3335 €
6522.72 лв. Виж всички продукти с марка HP -
Dell Pro 14 Premium PA14250
- Intel Core Ultra 7 266V
- Intel Arc Graphics 140V
- 16GB LPDDR5X
Цена: 2079 €
4066.19 лв. Виж всички продукти с марка Dell -
Lenovo ThinkPad X13 Gen 6
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2275 €
4449.53 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo ThinkPad X13 Gen 6
- Intel Core Ultra 7 255U
- Intel Graphics
- 32GB LPDDR5X
Цена: 2111 €
4128.77 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo
Серия Pro 14 Premium PA14250
|
|
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2189€ |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 1769€ | |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2055€ | |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2079€ | |
Dell Pro 14 Premium PA14250 | 2165€ |
