Характеристики
| Серия | SLYR Pro |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Зелени |
| Вид свързване | Жак 3.5mm и USB |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 34 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Сплитер, който разделя микрофона и слушалките на два отделни жака,Бутони: Контрол на звука, Mute,Game/Chat баланс,Наушници от мемори пяна,Кабел 3.5 мм в комплекта,USB към USB Type-C кабел в комплекта,LED индикатор,Подплатена лента за глава,Skullcandy Supreme Sound,Skull-HQ app |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | USB-A или 3.5-милиметрова аудио връзка |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия SLYR Pro
|
|
Skullcandy SLYR Pro MULTI-PLATFORM S6SPY-Q763 | 99€ |
