Характеристики
| Серия | SLYR Pro |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Многоцветни |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20KHz |
| Импеданс (ОМ) | 34 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Enhanced Sound Perception™, Clear Voice Smart Mic, разширени функции чрез софтуера на Skullcandy |
| Интерфейс | Bluetooth® 5.3, безжична връзка 2,4 GHz с включен USB-A предавател |
| Живот на батерията | 30 часа автономна работа + бързо зареждане |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Естествена Кожа |
| Поддръжка на операционна система | Многоплатформена съвместимост |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Серия SLYR Pro
|
|
Skullcandy SLYR PRO PLAYSTATION, WIRELESS BLACK | 119€ |
Skullcandy SLYR Pro MULTI-PLATFORM S6SPY-Q763 | 99€ |
