Характеристики
| Серия | BlackShark V2 HyperSpeed |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 12 Hz – 28 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Кодиране на виртуален съраунд THX Spatial Audio, Копче за увеличаване и намаляване на силата на звука, Превключвател за включване/изключване на заглушаването на микрофона, Бутон Razer SmartSwitch |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz - 10 kHz |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | Чрез USB Type C донгъл или Bluetooth 5.2, С кабел: USB тип A |
| Живот на батерията | До 70 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | THX Spatial Audio: Налично само в Windows 10® 64-bit (или по-висока версия) |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Lenovo Legion H600 Wireless Gami...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 76 €
148.64 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Lenovo Wireless VoIP Headset (Te...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 86 €
168.20 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Logitech Zone 300, Rose
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 81 €
158.42 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
Logitech Zone 300, Midnight Black
- Onn-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 95 €
185.80 лв. Виж всички продукти с марка Logitech -
SteelSeries Arctis Nova 3P Wirel...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
SteelSeries Arctis Nova 3P Wirel...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
JBL Quantum 360 Wireless, Teal
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Corsair VOID WIRELESS v2 Gaming ...
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 120 €
234.70 лв. Виж всички продукти с марка Corsair
Серия BlackShark V2 HyperSpeed
|
|
Razer BlackShark V2 HyperSpeed-White | 153€ |
Razer BlackShark V2 HyperSpeed | 159€ |
