Характеристики
| Серия | BlackShark V2 HyperSpeed |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 12 Hz – 28 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | 280 г ултралека конструкция, Razer™ HyperClear супершироколентов микрофон, Razer™ TriForce Titanium 50 мм драйвери, Razer™ HyperClear супершироколентов микрофон,THX® Spatial Audio, |
| Честотен обхват на микрофона | 100 Hz – 10 kHz |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | 2,4 GHz безжична връзка, Bluetooth или USB |
| Живот на батерията | До 70 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Безжично: чрез USB Type C донгъл или Bluetooth 5.2; Кабелно: USB Type A Bluetooth кодек: SBC THX Spatial Audio: Достъпно само за Windows 10® 64-bit (или по-нова верси |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия BlackShark V2 HyperSpeed
|
|
Razer BlackShark V2 HyperSpeed | 159€ |
Razer BlackShark V2 HyperSpeed-White | 153€ |
