Характеристики
| Серия | HS55 |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth/wireless |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Dolby Audio 7.1, iCUE Software, Индикатор - светодиод, Потенциометър за звук,Equalizer,Power,Bluetooth Pairing,Mute Microphone,Call answer/End |
| Честотен обхват на микрофона | 100Hz to 10kHz |
| Интерфейс | Bluetooth/RF, USB Dongle |
| Обхват на безжичната връзка | 15.24 метра |
| Живот на батерията | До 37 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, PS5, PS4 |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Подобни слушалки
-
SteelSeries Arctis Nova 5, White
- Over-ear
- Безжична / кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Hea...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 122€ (-10%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS80 RGB WIRELESS Premiu...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS80 RGB WIRELESS Premiu...
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 148 €
289.46 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Razer BlackShark V2 Pro (2023) -...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 227 €
443.98 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Corsair HS65 WIRELESS, Carbon, v2
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 147 €
287.51 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS65 WIRELESS, White v2
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 147 €
287.51 лв. Виж всички продукти с марка Corsair
Серия HS55
|
|
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Headset — Carbon (EU) | 109€ |
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming Headset - Carbon (EU) | 65€ | |
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming Headset - White (EU) | 65€ | |
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Headset — White (EU) | 109€ |
