Характеристики
| Серия | HS55 |
|---|---|
| Тип | True wireless |
| Цвят | Бели |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20Hz - 20 kHz |
| Импеданс (ОМ) | 32 |
| Драйвъри | 50 мм |
| Допълнителни функции | Discord Certified , IMMERSIVE AUDIO , INTUITIVE CONTROL |
| Дължина на кабел | 1.8 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | PC, Mac, PlayStation 4/5, Xbox One / Series X S, Nintendo Switch, мобилни устройства |
| Геймърски | Да |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Genesis Radon 800 Virtual 7.1
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 49€ (-8%)45 €
88.01 лв. Виж всички продукти с марка Genesis -
HyperX Cloud Stinger 2, PC
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 99€ (-27%)72 €
140.82 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
SteelSeries Arctis Nova 1P, в черно
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 69 €
134.95 лв. Виж всички продукти с марка SteelSeries -
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming...
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 69€ (-5%)65 €
127.13 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
HyperX Cloud Alpha Black-Red
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 107€ (-26%)79 €
154.51 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
Razer BlackShark V2 X, White
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Jabra EVOLVE 20 MS Duo Special E...
- On-Ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 66 €
129.09 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
HyperX Cloud III, в черно-червено
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 107 €
209.27 лв. Виж всички продукти с марка HyperX
Серия HS55
|
|
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming Headset - White (EU) | 65€ |
Corsair HS55 STEREO Wired Gaming Headset - Carbon (EU) | 65€ | |
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Headset — Carbon (EU) | 109€ | |
Corsair HS55 WIRELESS Gaming Headset — White (EU) | 109€ |
