Характеристики
| Серия | ATH-S300BT |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 44 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Активно шумопотискане |
| Честотен обхват на микрофона | 50 - 10,000 Hz |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | С кабел, Bluetooth |
| Обхват на безжичната връзка | 10 метра |
| Живот на батерията | Макс. прибл. 60 часа (при включен Bluetooth и включено шумопотискане) Макс. прибл. 90 часа (при включен Bluetooth и изключено шумопотискане) |
| Време за зареждане | Около 2.5 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android устройства, iOS устройства |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия ATH-S300BT
|
|
Audio-Technica ATH-S300BT Wireless Headphones - Black | 102€ |
Audio-Technica ATH-S300BT Wireless Headphones - Beige | 129€ |
