Характеристики
| Серия | ATH-S300BT |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Бежов |
| Вид свързване | Bluetooth |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 20 - 20 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 44 |
| Драйвъри | 40 мм |
| Допълнителни функции | Активно шумопотискане, Режим с ниска латентност |
| Честотен обхват на микрофона | Слушалки: 50 to 10,000 Hz; Кабел: 100 to 10,000 Hz |
| Дължина на кабел | 1.2 метра |
| Интерфейс | 1 x 3.5мм жак 4-полюса, Bluetooth |
| Живот на батерията | Макс около 60 часа (когато Bluetooth е вкл., шумопотискането е вкл.) Макс около 90 часа (когато Bluetooth е вкл., шумопотискането е изкл) |
| Време за зареждане | Около 2.5 часа |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Android, iOS |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Да |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Да |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Да |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Audio-Technica ATH-M20xBT
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 106 €
207.32 лв. Виж всички продукти с марка Audio-Technica -
Skullcandy Push Active True Wire...
- True Wireless
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 85 €
166.25 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
JBL Tune 670NC, Black
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка JBL -
Sennheiser HD 450BT - черни
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 97 €
189.72 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser -
Razer Barracuda
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Razer Barracuda, Mercury White
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 194€ (-48%)99 €
193.63 лв. Виж всички продукти с марка Razer -
Skullcandy Hesh Evo, True Black
- Over-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Skullcandy -
Sennheiser ACCENTUM Wireless, Black
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 129€ (-15%)109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Sennheiser
Серия ATH-S300BT
|
|
Audio-Technica ATH-S300BT Wireless Headphones - Beige | 115€ |
