Характеристики
| Серия | ATH-M50XSTS |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | Жак 3.5mm |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15 до 28 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 38 |
| Драйвъри | 45 мм |
| Допълнителни функции | Създадени за контент създатели, Аналогова и дигитална свързаност |
| Честотен обхват на микрофона | 50 до 20,000 Hz (at 3 cm) |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | 3.5 мм жак за слушалки и XLR изход за микрофон (аналогов модел) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Да |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Не |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Да |
Подобни слушалки
-
Corsair HS80 MAX Wireless Headse...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
Corsair HS80 MAX Wireless Headse...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 159 €
310.98 лв. Виж всички продукти с марка Corsair -
HyperX Cloud Alpha Wireless, Bla...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена:
ПЦД: 239€ (-25%)179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка HyperX -
ASUS ROG Theta Electret
- Over-ear
- Кабелна връзка
- Вграден микрофон
Цена: 176 €
344.23 лв. Виж всички продукти с марка ASUS -
Logitech G PRO X LIGHTSPEED Wire...
- Over-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 229 €
447.89 лв. Виж всички продукти с марка Logitech G -
JABRA EVOLVE2 55, Link380c MS St...
- On-Ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Evolve2 65 Link380a MS Ste...
- On-ear
- Безжична връзка
- Вграден микрофон
Цена: 209 €
408.77 лв. Виж всички продукти с марка Jabra -
Jabra Evolve2 65 Link380c MS Ste...
- шумоизолация и безжична свързаност
- 3 цифрови MEMS микрофона
- до 37 часа живот на батерията
Цена: 219 €
428.33 лв. Виж всички продукти с марка Jabra
Серия ATH-M50XSTS
|
|
Audio-Technica ATH-M50x StreamSet XLR | 219€ |
Audio-Technica ATH-M50xSTS StreamSet™ | 259€ |
