Характеристики
| Серия | ATH-M50XSTS |
|---|---|
| Тип | Over-Ear (пълноразмерни) |
| Цвят | Черни |
| Вид свързване | USB Type-C |
| Гаранция | 24 месеца |
| Честотен обхват | 15 до 28 000 Hz |
| Импеданс (ОМ) | 38 |
| Драйвъри | 45 мм |
| Допълнителни функции | Създадени за контент създатели |
| Честотен обхват на микрофона | 50 дo 20,000 Hz (at 3 cm) |
| Дължина на кабел | 2 метра |
| Интерфейс | USB, USB-A свързаност и USB-C адаптер (USB модел) |
| Материал на корпуса | Пластмаса |
| Материал на наушниците | Еко кожа |
| Поддръжка на операционна система | Домашно аудио и TV, Мониторинг |
| Геймърски | Не |
| Професионални | Не |
| Безжични | Не |
| Микрофон | Не |
| Шумопотискащи | Не |
| Сваляем микрофон | Не |
| Шумозаглушаващ микрофон | Не |
| Регулируема лента за глава | Да |
| Завъртане на наушниците | Да |
| Водоустойчивост | Не |
| Възможност за свързване с кабел | Не |
Серия ATH-M50XSTS
|
|
Audio-Technica ATH-M50xSTS StreamSet™ | 230€ |
Audio-Technica ATH-M50x StreamSet XLR | 209€ |
