Характеристики
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 450W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 450W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
Цена:179 €
350.09 лв.
Цена:163 €
318.80 лв.
Цена:11 €
21.51 лв.
Цена:325 €
635.65 лв.
Цена:37 €
72.37 лв.
Цена:20 €
39.12 лв.