Характеристики
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
| Марка | FSP Group |
|---|---|
| Мощност | 550W |
| Тип | Стандартно |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 150 x 140 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Не |
| Active PFC | Да |
ПЦД:
1854€
Цена:1839 €
3596.78 лв.
Цена:28 €
54.76 лв.
Цена:41 €
80.19 лв.
Цена:396 €
774.51 лв.
Цена:275 €
537.86 лв.
Цена:35 €
68.45 лв.