Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 850W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:269 €
526.12 лв.
Цена:809 €
1582.27 лв.
Цена:18 €
35.21 лв.
Цена:119 €
232.74 лв.
Цена:102 €
199.50 лв.
Цена:91 €
177.98 лв.