Характеристики
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
| Марка | 1STPLAYER |
|---|---|
| Мощност | 750W |
| Тип | Модулно - Modular |
| Сертификат ефективност 80+ | 80+ Gold |
| Формфактор | ATX |
| Описание |
Конектори
Охлаждане
|
| Гаранция | 60 месеца |
| Размер | 140 x 150 x 86 мм |
| Цвят | Черен |
| ATX 3.0 PCIE5 | Да |
| Active PFC | Да |
Цена:132 €
258.17 лв.
Цена:103 €
201.45 лв.
Цена:194 €
379.43 лв.
Цена:567 €
1108.96 лв.
Цена:229 €
447.89 лв.
ПЦД:
199€
Цена:119 €
232.74 лв.