Характеристики
| Серия | SH330 |
|---|---|
| Екран | 26 инча (66 см) |
| Тип подсветка | LCD |
| Технологии |
- Резолюция на екрана: 1366 x 768 x 3 пиксели; - HD технология HD Ready; - Формат на екрана: 16:9; - Яркост: 450 кд/м2; - Контраст: 50 000:1; - Зрителен ъгъл: X: 176° В: 176°; - Време за реакция: 6 ms; - Ниско потребление на енергия; - Енерго спестяващ режим в Stand-by режим; - Дигитален комбиниран филтър; - USB медия плейър за видео/музика/снимки; - Подържани формати: DivX, DivX HD, Mpeg2, Mpeg4, Xvid, Xvid HD, MOV; - Електронен програмен справочник (EPG), 7 дни, таймер; - Технология Quick Shoot осигурява чисто и контрастно възпроизвеждане на бързо движещи се обекти; - Широкоекранен режим, SDTV видео : Normal/Zoom 14:9/Panorama/Full/Cinema 16:9/Cinema14:9; - Широкоекранен режим, HDTV видео Full; - Широкоекранен режим за сигнал с РС : Normal/Full; - Режим от Компютър: Analog RGB; - Режим AV (режим гледане) Стандарт / Кинофилм / Игра / Компютър / xvYCC / Ползвател / Динамично (фиксирано) / Динамично; - Регулировка на цветовата температура, градации 5; - Режим кинолента (подобрен/стандарт/изкл); - Режим Active Contrast (вкл/изкл); - Режим Монохром (вкл/изкл); - AV-Link (чрез SCART); - VESA размер: 200 x 100 мм. |
| Входове и изходи |
- Антенeн вход UHF/VHF 75 Om Тип Din (1Аналогов и Цифров); - Вход 1: 2бр. цифрови интерфейса HDMI с HDCP 1.3; - Вход 2: Аудио/Видео вход; - Вход 3: Component 1 x (Y/PB(CB)/PR(CR)),Звуков вход; - Вход 4: USB вход; - Вход 5: VGA D-Sub 15 pin; - Вход 6: Common interface CI+; - Вход 7: Digital audio electrical (coax); - Вход 8: Scart 2бр.; - Изход 1: Аудио стерео жак |
| Аудио |
- Аудио изходи: 2 x 5W; - Система на говорителите: Интегрирана; - Автоматично управление височината на звука (Auto Volume Control); - Функция "Чист глас" (Clear Voice); - Virtual звук; - Звукова система: Nicam B/G, D/K, I, L |
| Размери (Ш/В/Д) | 65.8 x 44.8 x 9.1 см (без поставка) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 8.3 кг (тегло с поставка) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
