Характеристики
| Серия | LE430 |
|---|---|
| Екран | 32 инча (80 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Технологии |
- Тип на екрана: LED TV; - Резолюция на екрана: 1366 x 768 x 3 пиксели; - HD технология HD TV 1080p; - Формат на екрана: 16:9; - Зрителен ъгъл: X: 178° В: 178°; - Време за реакция: 6 ms; - Ниско потребление на енергия; - LED подсветка на панела; - Енерго спестяващ режим в Stand-by режим; - Дигитален комбиниран филтър; - Електронна програма на предаване (EPG), за 7 дни; - Поддръжка на видео формати с разширения .avi, .mkv, .asf, .wmv, .mp4, .mov, .mpg, .mpeg; - Поддръжка на видео кодеци DivX 3.11/4.x/5.1/6.0, XviD, H.264, MPEG1, MPEG2, Motion Jpeg, MPEG4, VC-1, Window Media, AVC, MKV; - USB -вход - преглеждане на видео, снимки, музикален плеър; - Технология Quick Shoot осигурява чисто и контрастно възпроизвеждане на бързо движещи се обекти; - Широкоекранен режим, SDTV видео : Normal/Zoom 14:9/Panorama/Full/Cinema 16:9/Cinema14:9; - Широкоекранен режим, HDTV видео Full; - Широкоекранен режим за сигнал с РС : Normal/Full; - Режим от Компютър: Analog RGB; - Режим AV (режим гледане) Стандарт / Кинофилм / Игра / Компютър / xvYCC / Ползвател / Динамично (фиксирано) / Динамично; - Регулировка на цветовата температура, градации 5; - Режим кинолента (подобрен/стандарт/изкл); - Режим Active Contrast (вкл/изкл); - Режим Монохром (вкл/изкл); - AV-Link (чрез SCART); - AQUOS Link (чрез HDMI); - ECO бутона на дистанционното; - ECO контрол на картината (EPC); - USB Media Player за видео/ фото/ музика; - USB за памети, хард дискове и card reader-и, поддържани файлови системи: Fat, Fat32, NTFS; - VESA размер: 200 x 100 мм |
| Входове и изходи |
- 1 бр. цифров интерфейс HDMI с HDCP v1.3; - 1 бр. цифров интерфейс HDMI с HDCP v1.4; - 1 бр. scart, AV вход, компонентен вход; - D-sub 15 pin вход от компютър; - 1 бр. USB 2.0; - Коаксиален звуков изход; - AQUOS Link |
| Аудио |
- Аудио изходи: 2 х 5W; - Система на говорителите: 1+1 интегрирана; - Автоматично управление височината на звука (Auto Volume Control); - Virtual звук; - Dolby Surround; - Звукова система: Nicam B/G, D/K, I, L,M, HD MPEG4 AVC/ACC. |
| Размери (Ш/В/Д) | 77 x 49 x 4 см (без поставка) |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 10.1 кг (тегло с поставка) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
