Характеристики
| Серия | LE730 |
|---|---|
| Екран | 46 инча (117 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Технологии |
- Технология на панела 3D HD 10bit; - Резолюция на екрана: 1920 x 1080 x 3 пиксели; - HD технология HD TV 1080p; - Формат на екрана: 16:9; - Контраст: 6 000 000:1; - Зрителен ъгъл: X: 176° В: 176°; - Време за реакция: 6 ms; - Ниско потребление на енергия; - Обслужване на цветовите нюанси: 10bit; - Подсветка на панела: Edge LED; - Енерго спестяващ режим в Stand-by режим; - Дигитален комбиниран филтър; - Честота за смяна на кадрите: 100Hz/60Hz; - 3D режим; - Преобразуване от 3D в 2D; - Електронна програма на предаване (EPG), за 7 дни; - DLNA медия плеър за видео / фото / музика; - USB Media Player за видео / фото / музика; - USB за памети, хард дискове и card reader-и, поддържани файлови системи: Fat, Fat32, NTFS; - Поддръжка на видео формати с разширения: .avi, .mkv, .asf, .divX, .rm, .rmvb, .flv .wmv, .mp4, .mov, .mpg, .mpeg; - Поддръжка на видео кодеци: DivX 3.11/4.x/5.1/6.0, XviD, H.264, MPEG1, MPEG2, Motion Jpeg, MPEG4, VC-1, Window Media, Video v9; - Честота за смяна на кадрите: 100Hz/60Hz; - AV-Link (чрез SCART); - AQUOS Link (чрез HDMI); - ECO бутона на дистанционното; - ECO контрол на картината (EPC); - PVR запис на USB свързано устройство; - WiFi/LAN - YouTube; - WiFi/LAN - HbbTV; - VESA стандарт: 400 x 400 мм. Произведен в Япония. |
| Входове и изходи |
- 4 бр. цифрови интерфейса HDMI с HDCP v1.4; - HDMI с 3D пренос; - 1 бр. scart, AV вход, компонентен вход; - VGA D-sub 15 pin вход от компютър, RS-232C; - Lan 10/100; - 3 бр. USB 2.0; - Оптичен звуков изход; - AQUOS Link; - Wi-fi ready. |
| Аудио |
- Аудио изходи: 2 x 5W + 10W суб.; - Система на говорителите: 2.1 интегрирана; - Автоматично управление височината на звука (Auto Volume Control); - Virtual звук; - Dolby Sourround звук; - Звукова система: Nicam B/G, D/K, I, L,M, HD MPEG4 AVC/ACC. |
| Размери (Ш/В/Д) | 108.1 x 65.3 x 4 см (без поставка) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 20 кг (тегло с поставката) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Да |
| 3D | Да |
| Извит екран | Не |
