Характеристики
| Серия | LE630 |
|---|---|
| Екран | 32 инча (80 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Технологии |
- Технология на панела UV²A; - Резолюция на екрана: 1920 x 1080 x 3 пиксели; - HD технология HD TV 1080p; - Формат на екрана: 16:9; - Зрителен ъгъл: X: 176° В: 176°; - Време за реакция: 6 ms; - Ниско потребление на енергия; - LED подсветка на панела; - Енерго спестяващ режим в Stand-by режим; - Дигитален комбиниран филтър; - Честота за смяна на кадрите 100Hz; - Безжичен Wi-Fi интернет: Ready; - Електронна програма на предаване (EPG), за 7 дни; - Оптичен контрол на картината; - Поддръжка на видео формати с разширения .avi, .mkv, .asf, .wmv, .mp4, .mov, .mpg, .mpeg; - Поддръжка на видео кодеци DivX 3.11/4.x/5.1/6.0, XviD, H.264, MPEG1, MPEG2, Motion Jpeg, MPEG4, VC-1, Window Media, AVC, MKV; - Честота за смяна на кадрите 100Hz; - USB -вход - преглеждане на видео, снимки, музикален плеър; - Технология Quick Shoot осигурява чисто и контрастно възпроизвеждане на бързо движещи се обекти; - Широкоекранен режим, SDTV видео : Normal/Zoom 14:9/Panorama/Full/Cinema 16:9/Cinema14:9; - Широкоекранен режим, HDTV видео Full; - Широкоекранен режим за сигнал с РС : Normal/Full; - Режим от компютър: Analog RGB; - Режим AV (режим гледане) Стандарт / Кинофилм / Игра / Компютър / xvYCC / Ползвател / Динамично (фиксирано) / Динамично; - Регулировка на цветовата температура, градации 5; - Режим кинолента (подобрен/стандарт/изкл); - Режим Active Contrast (вкл/изкл); - Режим Монохром (вкл/изкл); - AV-Link (чрез SCART); - AQUOS Link (чрез HDMI); - ECO бутона на дистанционното; - ECO контрол на картината (EPC); - DLNA медия плеър за видео / фото / Музика; - USB Media Player за видео / фото / Музика; - USB за памети, хард дискове и card reader-и, поддържани файлови системи: Fat, Fat32, NTFS; - VESA размер: 200 x 200 мм. Произведен в Япония. |
| Входове и изходи |
- 3 бр. цифрови интерфейса HDMI с HDCP v1.4; - 1 бр. scart, AV вход, компонентен вход; - D-sub 15 pin вход от компютър; - Wlan IEEE 802.11a/b/g/n, Lan 10/100; - 1 бр. USB 2.0, card reader; - Оптичен звуков изход; - AQUOS Link |
| Аудио |
- Аудио изходи: 2 x 5W + 10W суб.; - Система на говорителите: 2.1 интегрирана; - Автоматично управление височината на звука (Auto Volume Control); - Virtual звук; - Звукова система: Nicam B/G, D/K, I, L,M, HD MPEG4 AVC/ACC |
| Размери (Ш/В/Д) | 76.1 x 47.3 x 4.2 см (без поставка) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 10.6 кг (тегло с поставката) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
