Характеристики
| Серия | LE530 |
|---|---|
| Екран | 40 инча (102см) |
| Тип подсветка | LED |
| Технологии |
- Технология на панела: LED + RGB; - Резолюция на екрана: 1920 x 1080 x 3 пиксели; - HD технология HD TV 1080p; - Формат на екрана: 16:9; - Контраст: 2 000 000:1; - Зрителен ъгъл: X: 176° В: 176°; - Време за реакция: 6 ms; - Ниско потребление на енергия; - LED подсветка на панела; - Енерго спестяващ режим в Stand-by режим; - Дигитален комбиниран филтър; - Честота за смяна на кадрите 100Hz; - Електронна програма на предаване (EPG), за 7 дни; - Поддръжка на видео формати с разширения .mpg, .dat, .vob, .mkv, .rmvb, .ts, .trp, .tp, .avi, .divx; - Поддръжка на видео кодеци DivX 3.11/4.x/5.1/6.0, XviD, H.264, MPEG1, MPEG2, Motion Jpeg, MPEG4, RMVB, MS ISO; - Поддръжка на субтитри на български език; - Честота за смяна на кадрите 100Hz; - USB -вход, преглеждане на видео, снимки, музикален плеър; - USB запис от цифрова телевизия на преносима памет; - USB за памети, хард дискове и card reader-и, поддържани файлови системи: Fat, Fat32, NTFS; - Технология Quick Shoot осигурява чисто и контрастно възпроизвеждане на бързо движещи се обекти; - Широкоекранен режим, SDTV видео : Normal/Zoom 14:9/Panorama/Full/Cinema 16:9/Cinema14:9; - Широкоекранен режим, HDTV видео Full; - Широкоекранен режим за сигнал с РС : Normal/Full; - Режим от Компютър: Analog RGB; - Режим AV (режим гледане) Стандарт / Кинофилм / Игра / Компютър / xvYCC / Ползвател / Динамично (фиксирано) / Динамично; - Регулировка на цветовата температура, градации 5; - Режим кинолента (подобрен/стандарт/изкл); - Режим Active Contrast (вкл/изкл); - Режим Монохром (вкл/изкл); - AV-Link (чрез SCART); - AQUOS Link (чрез HDMI); - ECO бутона на дистанционното; - ECO контрол на картината (EPC); - TimeShift през USB свързано устройство; - VESA размер: 400 x 400 мм. |
| Входове и изходи |
- 2 бр. цифрови интерфейса HDMI с HDCP v1.3; 1бр. scart, AV вход, компонентен вход; - D-sub 15 pin вход от компютър; - USB 2.0; - 3.5 Аудио и коаксиален звуков изход; - Commont Interface CI+; |
| Аудио |
- Аудио изходи: 2 x 8W; - Система на говорителите: 2.0 интегрирана; - Virtual звук; Dolby Sourround звук; - Звукова система: Nicam B/G, D/K, I, L,M, HD MPEG4 AVC/ACC; |
| Размери (Ш/В/Д) | 95.9 x 59.3 x 4 см (без поставка) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 14 кг (тегло с поставка) |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Не |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
