Като използва съвременен алгоритъм за подобряване на качеството на картината функцията "Wide Color Enhancer Plus" драматично подобрява качеството на всяко от изображенията и разкрива скритите детайли. Вече можете да виждате цветовете така, както е предвидено с „Wide Color Enhancer Plus”.
Характеристики
| Серия | ES5410W |
|---|---|
| Екран | 22 инча (56 см) |
| Тип подсветка | LCD |
| Технологии |
Продукт
Видео
Дизайн
Smart TV Функции
Smart Convergence
Smart Convenience
Tuner/Broadcasting
Захранване
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 52.29 x 32.36 x 4.99 см (без поставка) |
| Цвят | Бял |
| Тегло | 3.7 кг (без поставка) |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
