Избирането на правилния канал или намирането на точния филм не трябва да e трудно, а лесно. S Recommendation разбира предпочитанията Ви за забавление и навиците Ви на гледане и интуитивно препоръчва съдържание, на което ще се наслаждавате. Не губете повече време в търсене сред едни и същи ТВ програми или филми отново и отново - вече можете да гледате шоу програмите, които най-много харесвате. Колкото повече гледате, толкова по-добре Ви разбира Smart TV. Винаги ще има нещо интересно, което да гледате.
Характеристики
| Серия | F5500 |
|---|---|
| Екран | 32 инча (80 см) |
| Тип подсветка | LED |
| Технологии |
Дисплей
Видео
Smart Interaction 2.0
Дизайн
Система
Smart TV 2.0
Характеристики
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 73.8 x 44.54 x 4.9 см (размери без стойка) |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 5 кг (тегло без стойка) |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Да |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
