Характеристики
| Серия | QG4S14 |
|---|---|
| Екран | 50 инча (127 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1111 x 677 x 270 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 10.9 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Sharp 43GP6265E
- 43" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV
Цена: 305 €
596.53 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
Sony KD-32W800
- 32" DLED
- 1366 x 768 (WXGA HD)
- Smart TV (Android TV)
Цена: 316 €
618.04 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
LG 43QNED80A3A
- 43" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 407 €
796.03 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG 55NANO80A3B
- 55" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 409 €
799.94 лв. Виж всички продукти с марка LG
Серия QG4S14
|
|
Thomson 50QG4S14 | 352€ |
