Характеристики
| Серия | W800 |
|---|---|
| Екран | 32 инча (81.28 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 1366 x 768 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 100 |
| Размери (Ш/В/Д) | със стойката (ШxВxД) 733 x 468 x 189 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | без стойка 4.9 кг |
| Гаранция | 24 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Hisense 43A6Q
- 43" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
Philips 50PUS7000
- 50" DLED
- 3840 x 2160 (4К UHD)
- Titan OS
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Sharp 43GP6265E
- 43" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV
Цена: 305 €
596.53 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
Thomson 50QG4S14
- 50" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Android TV 11
Цена: 352 €
688.45 лв.
Серия W800
|
|
Sony KD-32W800 | 316€ |
