Характеристики
| Серия | HP5265E |
|---|---|
| Екран | 85 инча (215.9 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 600 x 400 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1891 x 1168 x 439 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 30 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG OLED48C51LA
- 48" OLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 920 €
1799.37 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Sharp 75GP7265E
- 75" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
Hisense 85A6Q
- 85" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 1262 €
2468.27 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
LG OLED55C51LA
- 55" OLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена:
ПЦД: 1125€ (-7%)1039 €
2032.11 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG OLED48G53LS
- 48" OLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 1227 €
2399.81 лв. Виж всички продукти с марка LG
Серия HP5265E
|
|
Sharp 85HP5265E | 1124€ |
Sharp 43HP5265E | 296€ | |
Sharp 65HP5265E | 612€ |
