Характеристики
| Серия | GP6265E |
|---|---|
| Екран | 43 инча (109.2 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 300 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 957 x 606 x 239 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | 7.4 кг |
| Гаранция | 36 месеца |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Hisense 43A6Q
- 43" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 279 €
545.68 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
Philips 50PUS7000
- 50" DLED
- 3840 x 2160 (4К UHD)
- Titan OS
Цена: 270 €
528.08 лв. Виж всички продукти с марка Philips -
Sony KD-32W800
- 32" DLED
- 1366 x 768 (WXGA HD)
- Smart TV (Android TV)
Цена: 316 €
618.04 лв. Виж всички продукти с марка Sony -
Thomson 50QG4S14
- 50" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Android TV 11
Цена: 352 €
688.45 лв.
Серия GP6265E
|
|
Sharp 43GP6265E | 305€ |
