Характеристики
| Серия | QNED82 (2025) |
|---|---|
| Екран | 43 инча (109.2 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 200 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 969 x 634 x 257 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 9.8 кг |
| Гаранция | 36 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Серия QNED82 (2025)
|
|
LG 43QNED82A3B | 407€ |
LG 55QNED82A3B | 567€ |
