Характеристики
| Серия | NANO80A3B |
|---|---|
| Екран | 75 инча (190.50 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 400 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1678 x 1027 x 361 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 31.8 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Серия NANO80A3B
|
|
LG 75NANO80A3B | 826€ |
LG 50NANO80A3B | 369€ |
