Характеристики
| Серия | C51 (2025) |
|---|---|
| Екран | 55 инча (139 см) |
| Тип подсветка | OLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
Картина:
Smart TV:
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 300 x 200 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1222 x 757 x 230 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 16 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG OLED48C51LA
- 48" OLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 920 €
1799.37 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Sharp 75GP7265E
- 75" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
Hisense 85A6Q
- 85" DLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- VIDAA Smart OS
Цена: 1262 €
2468.27 лв. Виж всички продукти с марка Hisense -
Sharp 85HP5265E
- 85" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 1124 €
2198.36 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
LG OLED48G53LS
- 48" OLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 1227 €
2399.81 лв. Виж всички продукти с марка LG
Серия C51 (2025)
|
|
LG OLED55C51LA | 1039€ |
LG OLED42C51LA | 799€ | |
LG OLED48C51LA | 920€ | |
LG OLED65C51LA | 1539€ |
