Характеристики
| Серия | E7Q PRO |
|---|---|
| Екран | 75 инча (190.50 см) |
| Тип подсветка | QLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1676 x 1044 x 370 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 23.1 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
Sharp 65GP7265E
- 65" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 669 €
1308.46 лв. Виж всички продукти с марка Sharp -
LG 65QNED85A3C
- 65" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 843 €
1648.77 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG OLED42C51LA
- 42" OLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена:
ПЦД: 859€ (-6%)799 €
1562.71 лв. Виж всички продукти с марка LG -
LG OLED48C51LA
- 48" OLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 920 €
1799.37 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Sharp 75GP7265E
- 75" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 945 €
1848.27 лв. Виж всички продукти с марка Sharp
Серия E7Q PRO
|
|
Hisense 75E7Q PRO | 933€ |
Hisense 55E7Q PRO | 428€ | |
Hisense 50E7Q PRO | 439€ |
