Характеристики
| Серия | A6Q |
|---|---|
| Екран | 75 инча (190.50 см) |
| Тип подсветка | DLED |
| Резолюция | 3840 x 2160 |
| Технологии |
|
| Вградени тунери |
|
| Входове и изходи |
|
| Аудио |
|
| Vesa стандарт | 400 x 300 |
| Размери (Ш/В/Д) | Със стойката (ШxВxД) 1676 x 1044 x 370 мм |
| Цвят | Черен |
| Тегло | Със стойка 23.1 кг |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| Full HD | Не |
| Smart TV | Да |
| 3D | Не |
| Извит екран | Не |
Подобни телевизори
-
LG 65QNED80A3A
- 65" QNED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- webOS 25
Цена: 629 €
1230.22 лв. Виж всички продукти с марка LG -
Sharp 65GP7265E
- 65" QLED
- 3840 x 2160 (4K UHD)
- Google TV™
Цена: 679 €
1328.01 лв. Виж всички продукти с марка Sharp
Серия A6Q
|
|
Hisense 75A6Q | 789€ |
Hisense 43A6Q | 249€ | |
Hisense 50A6Q | 339€ | |
Hisense 55A6Q | 359€ | |
Hisense 65A6Q | 479€ | |
Hisense 85A6Q | 1069€ |
