Характеристики
| Серия | Tab Plus |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Mediatek Helio G99 (6 nm) (2x2.2 GHz Cortex-A76 & 6x2.0 GHz Cortex-A55) |
| Видеокарта | Mali-G57 MC2 |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 11.5-инчов IPS LCD, 90Hz, 1200 x 2000 |
| Памет | |
| Свързаност | Wi-Fi® 5, 802.11ac 1x1 + BT5.2 |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 268.3 x 174.25 x 7.77-13.58 мм |
| Операционна система | Android 14 |
| Камера | Предна 8.0MP / Задна 8MP |
| Батерия | 8400mAh с издръжливост до 12 часа |
| Тегло | 650 гр |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi, 6...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 276 €
539.81 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi, 6...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 276 €
539.81 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Blackview Active 8 Pro - 8GB RA...
- 10.36" IPS 60Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 22000mAh батерия
Цена: 305 €
596.53 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 6GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 6GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена: 327 €
639.56 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi, 8...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7040mAh батерия
Цена: 332 €
649.34 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11+ Wi-Fi, 8...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7040mAh батерия
Цена: 332 €
649.34 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Huawei MatePad 11.5"S - 8GB RAM...
- 11.5" TFT LCD 120Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 8800 mAh камера
Цена:
ПЦД: 579€ (-34%)379 €
741.26 лв. Виж всички продукти с марка Huawei -
Samsung Galaxy Tab A11+ 5G, 8GB ...
- 11" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM / 256GB
- 7040mAh батерия
Цена: 383 €
749.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Tab Plus
|
|
Lenovo Tab Plus - 8GB RAM / 256GB, Luna Grey | 299€ |
