Характеристики
| Серия | Legion Tab |
|---|---|
| Цвят | Черен |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Qualcomm® Snapdragon® 8+ Gen 1 (1x Cortex-X2 + 3x Cortex-A710 + 4x Cortex-A510) |
| Видеокарта | Qualcomm® Adreno™ GPU |
| Оперативна памет | 12GB |
| Екран | 8.8" 2.5K (2560x1600) TDDI 500nits glossy, 98% DCI-P3, 144Hz, Touch |
| Памет | |
| Свързаност | Wi-Fi® 6E, 802.11ax 2x2 Wi-Fi® + Bluetooth® 5.3 |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 208.54 x 129.46 x 7.6 мм |
| Операционна система | Android™ 13 |
| Камера | Заден 13,0 МР, автофокус; 2,0 МР (макро), фиксиран фокус; единично LED фенерче, преден 8,0 МР, фиксиран фокус, отключване с лице |
| Батерия | 6550 mAh |
| Тегло | 350 гр |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Active 10 Pro - 12GB R...
- 10.95" IPS LCD 90Hz
- 12GB RAM / 512GB
- 30000mAh батерия
Цена: 430 €
841.01 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab Active5 5G 128GB
- 8-инчов TFT LCD с 120Hz и Corning Gorilla Glass 5
- 5050 mAh батерия
- 8-ядрен процесор
Цена: 490 €
958.36 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 256GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 256GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 516 €
1009.21 лв. -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 256GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 256GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 516 €
1009.21 лв. -
Apple iPad A16 - 4GB RAM / 256GB...
- 11" Liquid Retina IPS
- 4GB RAM / 256GB
- 28.93 Wh батерия
Цена: 516 €
1009.21 лв. -
Apple iPad mini (2024) - 8GB RAM...
- 8.3" True Tone Liquid Retina
- 8GB RAM / 128GB
- 5078 mAh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв. -
Apple iPad mini (2024) - 8GB RAM...
- 8.3" True Tone Liquid Retina
- 8GB RAM / 128GB
- 5078 mAh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв. -
Apple iPad mini (2024) - 8GB RAM...
- 8.3" True Tone Liquid Retina
- 8GB RAM / 128GB
- 5078 mAh батерия
Цена: 557 €
1089.40 лв.
Серия Legion Tab
|
|
Lenovo Legion Tab - 12GB RAM / 256GB, Eclipse Black | 567€ |
