Характеристики
| Серия | Pad X9a |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Qualcomm SM6225 Snapdragon 685 (6 nm) (4x2.8 GHz Cortex-A73 & 4x1.9 GHz Cortex-A53) |
| Видеокарта | Adreno 610 |
| Оперативна памет | 6GB |
| Екран | 11.5" TFT LCD 120Hz, |
| Памет | 128GB |
| Свързаност | Bluetooth 5.1, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac, двубандов |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 267.3 x 167.4 x 6.8 мм |
| Операционна система | Android 15, MagicOS 9 |
| Камера | 8MP на гърба, 5MP в предната част |
| Батерия | 8300 mAh |
| Тегло | 475 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Active 5 - 8GB RAM / 1...
- 8.68" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 6600mAh батерия
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 149 €
291.42 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Prestigio Solutions Virtuoso PST...
- 11.97" IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 7150mAh батерия
Цена: 169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Prestigio -
Lenovo Idea Tab WiFi - 8GB RAM /...
- 11" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 7040mAh батерия
Цена:
ПЦД: 299€ (-10%)269 €
526.12 лв. Виж всички продукти с марка Lenovo -
Blackview Tab 16 Pro - 8GB RAM /...
- 11" IPS
- 8GB RAM / 256GB
- 7700 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-21%)179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 8...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 8GB RAM/ 128GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 179 €
350.09 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Blackview MEGA 2 WiFi - 12GB RAM...
- 12" IPS 90Hz
- 12GB RAM / 256GB
- 9000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 255€ (-25%)189 €
369.65 лв. Виж всички продукти с марка Blackview
Серия Pad X9a
|
|
Honor Pad X9a - 6GB RAM / 128GB, Gray | 199€ |
Honor Pad X9a LTE - 6GB RAM / 128GB, Gray, с клавиатура | 229€ |
