Характеристики
| Серия | Tab 60 WiFi |
|---|---|
| Цвят | Син |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | AllWinner A523 (8-ядрен) |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 10,1-инчов, HD + IPS, резолюция 800*1280 |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth 5.2, A2DP, LE, Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac/6, двубандов |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 242.7 x 161.5 x 8.5 мм |
| Операционна система | Android 14, Doke OS_P 4.0 |
| Камера | 8-мегапикселова на гърба, 5-мегапикселова в предната част |
| Батерия | 5100 mAh |
| Тегло | 538 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Не |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Blackview Tab 20 WiFi - 4GB RAM ...
- 10.1" IPS 60Hz
- 4GB RAM / 64GB
- 6600mAh батерия
Цена: 89 €
174.07 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab A6 Kids WiFi - 4G...
- 10.1" HD+IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 5100mAh батерия
Цена: 109 €
213.19 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab A6 Kids WiFi - 4G...
- 10.1" HD+IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 5100mAh батерия
Цена: 102 €
199.50 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview Tab 60 Pro Kids 4G - 4...
- 10.1" IPS
- 4GB RAM / 128GB
- 7700mAh батерия
Цена:
ПЦД: 139€ (-24%)105 €
205.36 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview ZENO 1 - 6GB RAM / 25...
- 8" IPS 90Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена:
ПЦД: 155€ (-25%)115 €
224.92 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Blackview ZENO 1 - 6GB RAM / 25...
- 8" IPS 90Hz
- 6GB RAM / 256GB
- 6000mAh батерия
Цена: 155 €
303.15 лв. Виж всички продукти с марка Blackview
Серия Tab 60 WiFi
|
|
Blackview Tab 60 WiFi - 4GB RAM / 128GB, Sky Blue | 109€ |
Blackview Tab 60 WiFi - 4GB RAM / 128GB, Mint Green | 97€ |
