Характеристики
| Серия | Tab 20 Kids |
|---|---|
| Цвят | Зелен |
| Свързаност | Wi-Fi свързаност |
| Процесор | Unisoc Tiger T310 (12nm) (1x2.0 GHz Cortex-A75 & 3x1.8 GHz Cortex-A55) |
| Оперативна памет | 4GB |
| Екран | 10.1" IPS 60Hz 800x1280 |
| Памет | |
| Свързаност | 802.11a/b/g/n/ac(2.4GHz 5GHz), GPS+GLONASS+Galileo |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 241.5 x 160 x 9.4 мм |
| Операционна система | Android 15 |
| Камера | 8MP на гърба, 5MP в предната част |
| Батерия | 6600mAh |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Не |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Серия Tab 20 Kids
|
|
Blackview Tab 20 Kids - 4GB RAM / 64GB, Fairy Green | 99€ |
Blackview Tab 20 Kids - 4GB RAM / 64GB, Unicorn Purple | 99€ | |
Blackview Tab 20 Kids - 4GB RAM / 64GB, Bubble Blue | 99€ |
