Характеристики
| Серия | Tab 13 Pro |
|---|---|
| Цвят | Сив |
| Свързаност | LTE свързаност |
| Процесор | Mediatek Helio P60 (4-ядрен, 2.00 GHz) |
| Видеокарта | Mali-G72 MP3 |
| Оперативна памет | 8GB |
| Екран | 10.1" IPS LCD, 1920x1200 |
| Памет | |
| Свързаност | Bluetooth, IEEE 802.11n Wi-Fi 4, IEEE 802.11ac Wi-Fi 5 |
| Функционалност |
|
| Размери (Ш/В/Д) | 239.2 x 157.95 x 7.6 мм |
| Операционна система | Android 13 |
| Камера | 13 MP гърба, 8MP в предната част |
| Батерия | 7680 mAh |
| Тегло | 435 грама |
| Гаранция | 24 месеца гаранция |
| LTE модул | Да |
| HDMI | Не |
| Bluetooth | Да |
| Акселерометър | Да |
| USB | Да |
| Камера | Да |
| Втора камера | Да |
| GPS | Да |
| GSM | Не |
Подобни таблети
-
Honor Pad X8a + LTE - 4GB RAM / ...
- 11" TFT 90Hz
- 4GB RAM / 128GB
- 8300 mAh батерия
Цена:
ПЦД: 199€ (-15%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Honor -
Blackview Active 5 - 8GB RAM / 1...
- 8.68" IPS 90Hz
- 8GB RAM / 128GB
- 6600mAh батерия
Цена:
ПЦД: 229€ (-26%)169 €
330.54 лв. Виж всички продукти с марка Blackview -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung -
Samsung Galaxy Tab A11 Wi-Fi - 4...
- 8.7" TFT LCD 90Hz
- 4GB RAM/ 64GB
- 5100 mAh батерия
Цена: 168 €
328.58 лв. Виж всички продукти с марка Samsung
Серия Tab 13 Pro
|
|
Blackview Tab 13 Pro - 8GB RAM / 128GB, Grey | 149€ |
